2019 YILI İNGİLİZCE DİL EĞİTİM PROJESİ KAPSAMINDA YAPILAN BAŞVURULARIN ÖN İNCELEME SONUÇLARINA İLİŞKİN DUYURU

“Türk Yargısının Adli ve İdari Kapasitesinin Güçlendirilmesi Amacıyla Hâkim ve Cumhuriyet Savcılarının Yabancı Dil ve Lisans Üstü Eğitimi Projesi” kapsamında, 2019 yılında hâkim ve Cumhuriyet savcılarına yönelik olarak yapılması planlanan İngilizce dil eğitimi programına dair yapılan başvurulara ilişkin ön inceleme tamamlanmıştır.

Programa ilişkin Genel Müdürlüğümüz web sitesindeki 07.01.2019 tarihli ilanda yer alan şartlar doğrultusunda belirlenen başvuru sonuçları, aşağıda gösterilen sonuç sorgulama ekranında yayımlanmaktadır.

Yazılı yarışma sınavına ilişkin bilgiler, ilanda belirtilen başvuru şartlarını taşıdığı tespit edilen adayların elektronik posta adreslerine ve cep telefonlarına mesaj olarak gönderilecektir.

İlanda belirtilen başvuru şartlarını taşımamaları nedeniyle yazılı yarışma sınavına girmeye hak kazanamayanlar ile süresi içerisinde başvuru yapmış olmasına rağmen sonuç sorgulama ekranında bilgilerine ulaşamayanların 29.01.2019 tarihi mesai bitimine (saat 17.00'a) kadar elektronik posta yoluyla abgm@adalet.gov.tr ve ab113866@adalet.gov.tr adreslerine itiraz etme hakları bulunmaktadır. Süresinde yapılmayan itirazlar dikkate alınmayacaktır.

Sonuç sorgulama ekranı için tıklayınız.


 
 
 
 
 
Dış İlişkiler ve Avrupa Birliği Genel Müdürlüğü Resmi Web Sitesi © 2018 Tüm Hakları Saklıdır.
Webmaster:BİLGİ İŞLEM BÜROSU
Bu Sitede Yayınlanan Tüm İçerikler, İzinsiz Kaynak Gösterilemez ve Yayınlanamaz.